پرداخت اینترنتی و انتقال مستقیم بحساب بانکی

در حال حاضر دو شیوه پرداخت آنلاین و انتقال مستقیم بحساب بانکی برای کاربران فروشگاه اینترنتی زینونیز در نظر گرفته شده است:

در روش پرداخت آنلاین کاربران فروشگاه اینترنتی زینونیز می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، وجه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامی مبنی بر ثبت موفق سفارش، از طریق ایمیل و پیامک برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

در روش انتقال مستقیم بحساب بانکی کاربران فروشگاه اینترنتی زینونیز می‌توانند پس از ثبت سفارش و دریافت کد پیگیری، وجه سفارش خود را از طریق دستگاه‌های خود پرداز و یا از طریق شعب بانک به شماره حساب درج شده در صفحه پرداخت واریز کنند.

کاربران محترم می‌بایست پرداخت وجه سفارش خود را از طریق ایمیل و یا از طریق فرم صفحه تماس با ما اطلاع دهند، پس از تایید پرداخت وجه، سفارش وارد مرحله آماده سازی می‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

– شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک).

– رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز پویا) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید).

برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، (رمز پویا) می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز یا یکی از شعب بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کنید.

– CCV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد).

– تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

– مشتری می‌بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب حساب کاربری می‌باشد را در حساب کاربری خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می‌کند).

– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می‌پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خریدهای انجام شده از فروشگاه اینترنتی زینونیز، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت‌های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد.

– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، فروشگاه اینترنتی زینونیز مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.